Recenze
klientů

Petra R.
10. 05. 2022

Naše dcera Monika, která má kombinované postižení, je v rehabilitační péči s paní Liškou Malou již skoro rok. Nejprve probíhalo cvičení u nás doma a před měsícem jsme začali pravidelně docházet na nově otevřenou LM Clinic v Dolních Břežanech. Prostředí kliniky je velice přívětivé a zaujme nejen svou bezbariérovostí, ale také přístupem personálu. Rehabilitační místnost je vybavena různými pomůckami a stimulačními prostředky, včetně snoezelen místnosti. Rehabilitace respektuje vývoj a potřeby dítěte. Jako rodiče můžeme být po celou dobu přítomni a každý cvik nám je nejen vysvětlen, ale jsme i zaškoleni. Vážíme si jednání založeném na respektu a vlídnosti. Dalším bonusem je dostupnost a parkování hned vedle budovy.

Tereza L.
04. 05. 2022

Byli jsme v LM Clinic na konzultaci a následné fyzioterapii se synem. Prostředí ordinace je velice hezky zařízené a moderně vybavené. Paní magistra Malá se nám pině věnovala, ukázala nám varianty různých cviků a správnou manipulaci při hře s kojencem. Byli jsme moc spokojeni a fyzioterapii můžeme vřele doporučit.

Eva M.
25. 04. 2022

Po dlouhém rozmýšlení jsem si spinila sen o krásných symetrických rtech. Z nabídek všech klinik jsem nakonec zvolila LM Clinik v Dolních Břežanech nedaleko Prahy. Luxusni vybaveni kliniky, profesionalni a velmi milý přístup paní doktorky mi potvrdil, ze jsem vybrala správně. S výsledkem jsem velmi spokojená. Do budoucna určitě využiji po poradě s paní doktorkou proceduru na odstranění pigmentových skvrn. Tuto Klinika doporucuji.

Martina Q.
20. 04. 2022

Naše zkušenost s LM Clinic je zatím krátká, ale velmi intenzivní a už v takto krátké době se skvělými výsledky. Povzbuzující je tým profesionální péče a jejich odhodlanost zvládnout jakoukoli obtížnost. My konkrétně máme pětileté neverbálním dítě s dětským autismem a třináctiletého chlapce s poruchou pozornosti. Estetická péče je velmi příjemným bonusem pro maminku :). Vážíme si obrovské flexibility a časové dotace, kterou nám paní majitelka věnuje. Klíčem k úspěchu je samozřejmě vytrvalost obou stran, ale hlavě možnost na procedury pravidelně docházet. Moc děkuji za oboje a těším se na dlouhodobou spolupráci.