FYZIOTERAPIE

LM Clinic je centrem intenzivní rehabilitace pro děti a mládež s poruchami pohybu. Poskytujeme komplexní a ucelenou fyzioterapii nejen pro děti, ale i dospělé.

Nabízíme komplexní péči pro rodiny se zdravotně postiženými dětmi od psychoterapeutické podpory, sociálního pracovníka, logopeda, až po ergoterapii. Specializujeme se na neurorehabilitaci. Zaštitujeme celkové poradenství.

Poskytujeme péči v prevenci, diagnostice i terapii vývoje od novorozence, až po dospělý věk. V rámci prevence a včasné diagnostiky dětí spolupracujeme se školkami a školami, kde poskytujeme služby od vyšetření dítěte, zpracování kineziologického rozboru, záchytu posturální deficitů, špatných pohybových vzorů, které mohou ovlivňovat dítě v dalším vývoji, mohou způsobovat poruchy pozornosti, bolesti hlavy, neideální dispozice v úchopu např. tužky atd. Součástí tohoto balíčku je i navržení rehabilitačního plánu.

Pomáháme řešit ženám funkční sterilitu, stavy po porodech, výuku handlingu novorozence i laktační poradenství.

Naším cílem je propojení rodin dětí s poruchami pohybu. Nabízíme intenzivní rehabilitační pobyty.

Pro dospělé nabízíme rehabilitace rekondiční, orthopedické, rehabilitace chronických bolestí zad i specializované kompenzační pro sportovce.

MLM
Pokud Vás cokoliv trápí, rádi Vám poradíme na osobní konzultaci nebo online.

Mgr. Martina Liška Malá Majitelka kliniky martina@lmclinic.cz +420 724 305 995

Rezervace termínu u našich specialistů

Mgr. Martina Liška Malá
Martina se specializuje na práci s miminky a dětmi do věku 18ti let. Jejím hlavním zaměřením je vývojová kineziologie a prevence hybných poruch u dětí. V oboru neurorehabilitací se pohybuje více něž 10 let, pravidelně se účastní mezinárodních kongresů a konferencí. Sama je garantem RHB oddělení LM Clinic.
Rezervovat termín on-line

Mgr. Tereza Burešová
Tereza je specialistkou v oboru fyzioterapie dětí i dospělých. Má dlouhodobé zkušenosti s neurorehabilitací dětí, ale i z ambulantního provozu zaměřeného na dospělou klientelu. Vlastní licenci pro provoz hipoterapie, které se také intenzivně věnuje.
Rezervovat termín on-line

Bc. Karel Svatoš
Karel se specializuje na rehabilitace dospělých klientů. Jeho doménou je rehabilitace posttraumatických stavů, ortopedická a neurologická fyzioterapie, kondiční a kompenzační terapie pro sportovce a v neposlední řadě i spinální fyzioterapie.
Rezervovat termín on-line

Nebo si rezervujte termín na telefonech:
+420 724 305 995
+420 606 796 059
+420 722 939 120

V centru
Fyzioterapie
poskytujeme

Pokud Vás cokoliv trápí, rádi Vám poradíme na osobní konzultaci nebo online. Nabízíme intenzivní rehabilitace pro děti a mládež s poruchami pohybu. Poskytujeme komplexní a ucelenou fyzioterapii nejen pro děti, ale i dospělé.

Aktuální akce

Náš tým

Naši specialisté se neustále vzdělávají v oboru, sledují trendy
a přináší klientům maximální možnou péči.

Bc. Andrea Kohútová

fyzioterapeut

info@lmclinic.cz

Bc. Karel Svatoš

fyzioterapeut

info@lmclinic.cz

Mgr. Mohamed Khadura

fyzioterapeut

info@lmclinic.cz

Mgr. Martina Liška Malá

fyzioterapeut

info@lmclinic.cz

Klára Lančová

sestra

info@lmclinic.cz